Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nadzież - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Sprzedam dom Z działką 1,04 ha nowoczesne ogrzewanie I komfort Szukasz miejsca, które połączy wygodę codziennego życia z dużą przestrzenią i możliwościami rozwoju? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Miłaczewek

Miłaczewek(Nadzież + 10 km)

540 000 zł108,67 m² 4 969,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Dobrze jest znaleźć swoje miejsce na tym świecie. Sympatyczny domek, nie za duży nie za mały, do mieszkania doskonały - już jest. No i ta działka z potencjałem. Zrobisz na niej co tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kalisz

Szczypiorno,Kalisz(Nadzież + 25 km)

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Niedźwiady

Niedźwiady(Nadzież + 24 km)

3 499 000 zł273,54 m² 12 791,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kotwasice

Kotwasice(Nadzież + 15 km)

689 000 zł165 m² 4 175,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny domek na zagospodarowanej, ogrodzonej, 10-arowej działce w Kotwasice gm Malanów pow Turek na sprzedaż. Domek parterowy pow 136m2 z użytkowym poddaszem budowany w 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kalisz(Nadzież + 25 km)

650 000 zł95 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:95 m²

Na sprzedaż Dom Parterowy o powierzchni użytkowej 95 m2 m2 w Kaliszu Parter domu 95 m2 Poddasze do dowolnej adaptacji 80 m2 Dwa duże garaże w części zaniżonej oraz piwnica , kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dębsko

Dębsko(Nadzież + 6 km)

400 000 zł144 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni użytkowej 1400 m2, zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi, budynkiem gospodarczym oraz magazynem z garażami. Nieruchomość znajduje się we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kalisz

Kalisz(Nadzież + 25 km)

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:465 m²

Oferta sprzedaży Nowy Etap Domy Pogodne Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej 132,4 m oraz 115 m Planowane oddanie: koniec 2026 roku Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, Rondo Sera Turek

Turek(Nadzież + 20 km)

1 600 000 zł285,52 m² 5 603,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowa rezydencja z ogrodem i kortem tenisowym - Turek Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom położony w zacisznej dzielnicy Turku. Nieruchomość znajduje się na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Wolica(Nadzież + 25 km)

860 000 zł110 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta sprzedaży Nowoczesny dom parterowy Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny, energooszczędny dom parterowy, zaprojektowany z myślą o komforcie i ekonomii codziennego użytkowania.